içimdeki yolculuk

Nil Avunduk’un sisteminin bana faydası nedir? Ben bu sistemi neden kullanmalıyım?


Eğer hayatınızda işsizlik, parasızlık, aldatılma, hastalık, aile sorunu, ilişki sorunu, kontrol edemediğiniz öfke, endişe, mutsuzluk, terk edilme, başarısızlık, acı, anlamlandıramadığınız huzursuzluk, suçlanma, “Asla affetmem!” dediğiniz kişiler gibi sorunlarınız varsa bu sistemi kullanmalısınız.

Hayatın içindeki bütün bu olumsuzlukları kendi içinizdeki enerjileri fark etmek için yaşarsınız. Bu sistemle siz bu enerjileri fark edip dönüştürdükçe yaşadıklarınız değişir ve gerçek huzura kavuşursunuz.

Aslında herkes bu yaşamına kendi içsel arınmasını tamamlamak için geldi. Yani bizim bu hayattaki esas işimiz içimizi temizlemektir. Hayat içinde yaşanan tüm problemler ve tüm uğraşlarımız ise sadece kişiyi esas işine götüren malzemelerdir.

Ben bunu kendim için ilk fark ettiğimde “Peki, nasıl yapacağım?” diye sordum.

Önüme çıkan diğer bütün spiritüel çalışmaları denedim ve hiçbirinin çözüm olmadığını ve beni kendi içimi temizleme amacıma ulaştırmadığını fark ettim. O çalışmaların yaşadığım hiçbir olumsuzluğu değiştirmediğini gördüm.

Asıl hedefime bir şekilde ulaşacağıma olan inancım ve kararlılığım ile ilk defa içimde beni gerçekten anlayan bir sese ulaştım. O sesin üstben olduğunu, zaten de bu yaşantımda benim içsel temizliğim sırasında bana yol gösterecek, benim oyuna girmeyen ve oyuna girmediği için beni oyundan çıkarabilecek gerçek içsel fenerim olduğunu anladım. Ve onun yol göstermesiyle içsel temizliğimi nasıl yapacağımı keşfettim.

Sonra bu sistemi kendi üzerimde uygulayarak üstbenimle birlikte geliştirdim. O yüzden bu sistem, kişinin esas işi olan içini temizlemesinin tek yoludur. Herkes tarafından bu nedenle kullanılmalıdır.