KONU: 21.12.2012
SORU:
Merhaba Nil HANIM
21.12.2012 de  neler yapmamız gerekir? Bizi neler bekliyor ?
Sevgiler


CEVAP:
Bana 21.12.2012 tarihi ile ilgili soru sormuşsun ve bu tarihte ne yapmamı tavsiye edersiniz demişsin. Sorunu anlamadığım için, o gün senin için özel bir gün mü? Yani doğum günün veya herhangi bir konuda yıl dönümün mü? Bunu belirtmediğin için, kendi tecrübelerime dayanarak ''özel günlerde şunlar yapılır'' diye sana bir tavsiyede bulunamıyorum.
   ''O gün bizi neler bekliyor?'' diye bir soru sormuşsun. Yaşadığın her gün seni neler beklediğini, senin içindeki enerjiler belirler. Her gün yaşadıkların senin içindir.
   Bende senin içindeki enerjileri bilmediğim için, seni nelerin beklediğini bilemem.

Sevgilerimle,
Nil AVUNDUK 


Haberler

Video seminer duyurusu


İstek üzerine Dvd paketi olarak bulunan seminerler mağaza bölümünde video seminer olarak da açılmıştır. Çalışmalarınızı daha kolay yapabilmeniz ve çalışma sistemini daha kolay öğrenebilmeniz için çalışmaları öğrettiğim ve tatbikat yaptırdığım 2011-2012 yıllarındaki seminerlerimin videolarını mağaza bölümünde tek tek alıma açtım. Üç seminerin bir arada olduğu Dvd paketlerini de alabilirsiniz. Bu seminerleri Video Seminer olarak da alıp izleyebilirsiniz. Seminerleri izlerken hem çalışma sistemini daha iyi anlayacaksınız hem de kendi rahat ortamınızda aynı anda çalışmalara katılabileceksiniz.

Video Seminerlere ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Devamı için tıklayınız